Foto galerija

Tapkite rėmėju


Sportinės varžybos "PIENĖS PŪKUI IŠSISKLEIDUS"

Viešosios įstaigos „Vilties erdvė“ jaunuolių komanda dalyvavo tarprajoninėse neįgaliųjų sportinėse varžybose „PIENĖS PŪKUI IŠSISKLEIDUS“, kurios vyko Kretingos sporto mokykloje. Varžybų metu jaunuoliai išbandė jėgas stalo teniso ir Bocco turnyruose, estafetinėse rungtyse su riedlentėmis ir riedučiais.

Po sportinių varžybų vyko iškilmingi apdovanojimai ir projekto „Aktyvi neįgaliųjų komunikacija per sportinę saviraišką PIENĖS PŪKAS 5“ DVD disko pristatymas. Jaunuoliai bendravo su draugais, šoko diskotekoje ir vaišinosi tortu.

Iš varžybų jaunuoliai sugrįžo kupini įspūdžių, gerai nusiteikę bei pasiekę puikių rezultatų. VšĮ „Vilties erdvė“ komanda iškovojo I vietą estafetinėse rungtyse.

Sporto varžybos neįgaliesiems yra didžiulis įvykis. Jų metu siekiama ne tik laimėti, bet ir susitikti bei pabendrauti su panašaus likimo draugais.

Pradžia Apie mus Naujienos Kontaktai Pirmas Kontaktai Kompiuterinis langas Vilties erdvė Naujienos Pirmas puslapis Archyvas Rėmėjai Kontaktai Paštas Kontaktai Neįgaliesiems En Lt