Foto galerija

Tapkite rėmėju


Vasaros palyda

Jau penktus metus viešoji įstaiga “Vilties erdvė” organizuoja vasaros palydų šventę. Papuoštame Gyvenimo namų kiemelyje šventę pradėjo įstaigos lankytojai mini spektakliu “Vasaros pasaka”. Jaunuoliai ir darbuotojai į vaidybą, šokį, dainą įdėjo visą sielą ir kerėjo nuoširdumu bei gebėjimu teikti džiaugsmą aplinkiniams.

Įstaigoje buvo švenčiama dar viena graži sukaktis. Gyvenimo namai minėjo savo gyvavimo dešimtmetį. VšĮ “Vilties erdvė” darbuotojus ir gyventojus sveikino atvykę svečiai iš Mažeikių socialinės paramos skyriaus, sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos “Mažeikių Viltis”. Seimo narys R. Venclovas įteikė VšĮ „Vilties erdvė“ direktorei S. Radeckienei padėką už ilgametį, nuoširdų, aktyvų ir atsidavusį darbą Gyvenimo namų 10 – ies  metų veiklos proga. Kolegos ir bendraminčiai iš Telšių ir Jurbarko linkėjo mūsų įstaigai neišsenkančios energijos, sėkmingai ir kūrybingai dirbti.

Po gražių sveikinimo žodžių ir linkėjimų vyko smagi vakaronė, kurioje svečiai vaišinosi daržovių troškiniu, veikė sendaikčių turgus. Jaunuoliai pabendravo ir linksmai pasišoko su draugais.

Pradžia Apie mus Naujienos Kontaktai Pirmas Kontaktai Kompiuterinis langas Vilties erdvė Naujienos Pirmas puslapis Archyvas Rėmėjai Kontaktai Paštas Kontaktai Neįgaliesiems En Lt