Foto galerija

Tapkite rėmėju


Šventė „Tau, Vilniau!“

Uždarosios akcinės bendrovės „Saurida“ paramos dėka viešosios įstaigos „Vilties erdvė“ specialiųjų dirbtuvių lankytojai dalyvavo VI - oje respublikinėje šventėje neįgaliesiems  „Tau, Vilniau!“. Kartu tai paroda – mugė ir koncertas. Šventė vyko Rugsėjo 7 dieną Vilniuje, Katedros aikštėje, festivalio „Sostinės dienos“ metu.

Per iškilmingą šventės atidarymą Katedros aikštėje šventės dalyvius sveikino Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Vilija Blinkevičiūtė, Vilniaus miesto meras J. Imbrasas. Arkikatedroje Bazilikoje buvo aukojamos Šv. Mišios už neįgaliuosius.

Iš įvairių Lietuvos regionų į sostinę suvažiavę neįgalieji eksponavo, pardavinėjo savo pagamintus medžio, floristikos, siuvimo ir kitus darbus. VšĮ „Vilties erdvė“ lankytojų rankdarbiai sulaukė nemažai dėmesio. Įspūdingomis raganomis , vienetiniais medžio dirbiniais bei kitais suvenyrais grožėjosi, o patikusi ir įsigijo šventės svečiai.

Buvo smagu: skambėjo muzika, dainos, neįgalieji su pasididžiavimu eksponavo ir pardavinėjo savo padarytus darbelius.

 

Pradžia Apie mus Naujienos Kontaktai Pirmas Kontaktai Kompiuterinis langas Vilties erdvė Naujienos Pirmas puslapis Archyvas Rėmėjai Kontaktai Paštas Kontaktai Neįgaliesiems En Lt