Foto galerija

Tapkite rėmėju


Teorinių ir praktinių įgūdžių pritaikymas gaminant gaminius

Įgyvendinant projektą, viešosios įstaigos ,,Vilties erdvė“ neįgalieji jau devynis mėnesius yra mokomi pagal pasirinktas neformaliojo mokymo programas. Ugdytiniams suteikta būtinų pradinių teorinių žinių ir praktinių įgūdžių. Šių įgūdžių atitinkamose gaminimo technologijų srityse neįgalieji mokomi atsižvelgiant į jų individualius gebėjimus ir galimybes.
Didelis dėmesys yra skiriamas darbinių žinių įgyvendinimui, atliekant praktines užduotis. Įgiję elementarių darbinių įgūdžių bei darbo saugos žinių, susipažinę su darbo įrankiais ir kitomis priemonėmis reikalingomis darbui, ugdytiniai savo žinias įgyvendina praktinių užsiėmimų metu, kurdami įvairius gaminius. Jie mokomi siūti, gaminti įvairius suvenyrus iš popieriaus ir medžio. Ši veikla nenueina veltui. Neįgalieji stengiasi išnaudoti kiekvieną progą. Savo pagamintus gaminius reprezentuoja, aktyviai dalyvaudami įvairiose mugėse ir parodose.
Kovo mėnesį neįgaliųjų rankomis sukurtais darbeliais vėl galės džiaugtis keletas Mažeikių rajono įstaigų ir įmonių. Prieš Šv. Velykų šventes įstaigos darbuotojai ketina organizuoti savo ugdytinių pagamintų darbelių parodas Tirkšlių vidurinės mokyklos bei Pavasario vidurinės mokyklos Kaziuko mugėse, taip pat organizuoti muges – pardavimus UAB „LUKOIL BALTIJA“, AB “Mažeikių nafta“.
Pradžia Apie mus Naujienos Kontaktai Pirmas Kontaktai Kompiuterinis langas Vilties erdvė Naujienos Pirmas puslapis Archyvas Rėmėjai Kontaktai Paštas Kontaktai Neįgaliesiems En Lt