Foto galerija

Tapkite rėmėju


Šventinis renginys skirtas Šv. Valentino dienai paminėti
Tai mūsų dienos, mūsų lemtys brangios
Mus veda į vieną žemės pėdą
Kartu dalinas žemuogių vėsa
Prie vieno meilės stalo

Vasario 14 dieną Mažeikių rajono savivaldybės kultūros centre VšĮ ,,Vilties erdvė“ organizavo šventinį renginį skirtą Šv. Valentino dienai paminėti. Buvo pakviesti draugai iš Skuodo, Telšių, Jurbarko, Šilutės ir Kretingos, su kuriais sieja ilgalaikis ir glaudus bendradarbiavimas. Taip pat dalyvavo ir Mažeikių rajono savivaldybės atstovai.
Šventė prasidėjo VšĮ ,,Vilties erdvė“ sukurtu mini spektakliu ,,Jūratė ir Kastytis“. Trumpas programėles pristatė svečiai iš Telšių rajono vaikų su negalia centro ir Jurbarko sutrikusio intelekto jaunuolių darbo centro. Po pasirodymų pasisakė įstaigos direktorė, kuri padėkojo visiems susirinkusiems svečiams, kolektyvams už pasirodymus. Taip pat pasisakė ir Mažeikių rajono savivaldybės atstovai, svečiai, kurie džiaugėsi pasirodymais, šiuo susitikimu ir linkėjo, kad tokia graži draugystė tęstusi dar daug metų. Pasivaišinę visi aktyviai įsitraukė į žaidimus ir šokius bei į Valentino ir Valentinos rinkimus.
Nors į šventinį renginį ir neatvyko visi kviesti svečiai, tačiau visiems dalyvavusiems jis paliko neišdildomą įspūdį ir šiltus prisiminimus.

Nuoširdžiai dėkojame Mažeikių rajono savivaldybės Kultūros centrui už galimybę surengti šią šventę.
Pradžia Apie mus Naujienos Kontaktai Pirmas Kontaktai Kompiuterinis langas Vilties erdvė Naujienos Pirmas puslapis Archyvas Rėmėjai Kontaktai Paštas Kontaktai Neįgaliesiems En Lt