Foto galerija

Tapkite rėmėju


Vėl pradėjome lankyti VšĮ ,,Mažeikių naftos“ sporto klubą

Fizinė veikla yra labai svarbi siekiant gyventi aktyviai ir sveikai bei prasmingai leisti laisvalaikį. Todėl pagrindinis sutrikusio intelekto žmonių fizinio ugdymo tikslas – stiprinti ir tausoti sveikatą, koreguoti fizinės raidos sutrikimus, fiziniu aktyvumu ugdyti psichinį tobulėjimą.
Po ilgesnės pertraukos Všį ,,Vilties erdvė“ neįgalieji trečiadieniais vėl renkasi į VšĮ ,,Mažeikių naftos“ sporto klubą. Salėje parenkama kiekvieno galimybes atitinkanti fizinio aktyvumo rūšis. Čia ugdytiniai ne tik žaidžia krepšinį, įvairius žaidimus, bet ir pradėjo ruoštis vasarą Kretingoje vyksiančioms neįgaliųjų sportinėms varžyboms ,,Pienės pūkas 5“. Norėdami pasiekti kuo geresnių rezultatų, neįgalieji savo jėgas, ištvermę lavina estafetinėse rungtyse.
Seniai žinoma, kad judėjimas padeda palaikyti darbingumą, geresnę nuotaiką. Todėl vienas iš pagrindinių motyvų, skatinančių neįgaliuosius sportuoti yra smagumo ir malonumo pojūtis.
Pradžia Apie mus Naujienos Kontaktai Pirmas Kontaktai Kompiuterinis langas Vilties erdvė Naujienos Pirmas puslapis Archyvas Rėmėjai Kontaktai Paštas Kontaktai Neįgaliesiems En Lt