Foto galerija

Tapkite rėmėju


Kalėdinių darbų parodų uždarymas
Viešoji įstaiga ,,Vilties erdvė“ organizavo Specialiose dirbtuvėse pagamintų Kalėdinių darbų parodas gruodžio 3 – 12 dienomis UAB ,,Lukoil Baltija“ ir AB ,,Mažeikių nafta“. Parodose neįgaliųjų gaminiais, medžio ir floristikos dirbiniais, nėriniais – siuviniais, atvirukais bei įvairiais Kalėdiniais suvenyrais buvo galima ne tik pasigrožėti, bet ir jų įsigyti. Gruodžio 13 dieną VšĮ ,,Vilties erdvė“ Specialiosiose dirbtuvėse vyko Kalėdinių darbų parodų uždarymas.

Į renginį atvykę AB ,,Mažeikių nafta“, UAB ,,Lukoil Baltija“, Mažeikių rajono savivaldybės tarybos ir Socialinės paramos skyriaus atstovai džiaugėsi pasiektais rezultatais, bei linkėjo prasmingų ateinančių metų. Direktorė, įstaigos vardu, padėkojo svečiams, darbuotojams, įteikė suvenyrus visiems rėmėjams, paskatino ugdytinius už nuoširdžias pastangas gaminant Kalėdinius dirbinius. Svečiai apžiūrėjo mokymo klases, bendravo su Specialiųjų dirbtuvių lankytojais, gėrėjosi gaminiais. Į parodų uždarymą pakviestas dainininkas Stasys Žebrauskas džiugino neįgaliuosius ir vakaro svečius savo kūrybos dainomis.

Parodų uždarymo vakaras visiems paliko gilų įspūdį ir suteikė daug gerų emocijų. Svečių išsakyti linkėjimai paskatino ir toliau aktyviai bei kūrybingai dirbti.

Norėdami pamatyti daugiau Kalėdinių darbų parodų uždarymo vakaro akimirkų, įeikite į svetainės Foto galeriją.

Pradžia Apie mus Naujienos Kontaktai Pirmas Kontaktai Kompiuterinis langas Vilties erdvė Naujienos Pirmas puslapis Archyvas Rėmėjai Kontaktai Paštas Kontaktai Neįgaliesiems En Lt