Foto galerija

Tapkite rėmėju


Rudenėlio šventė
„Šventė sukuriama iš gerumo, iš žmonių tarpusavio supratimo ir geranoriško bendradarbiavimo, iš truputėlio išmanymo ir žmogaus rankų darbo. Juk tiek nedaug reikia, kad atsitiktų kažkas tokio, nuo ko visiems būtų gera, malonu, džiugu, linksma“ - tokiais žodžiais prasidėjo mūsų įstaigoje organizuota ,,Rudenėlio šventė“.
Buvo surengta rudens gėrybių paroda. Kiekviena grupė iš anksto tam ruošėsi. Kūrė puokštes iš spalvotų klevo lapų, gamino įvairius darbelius, o šventės metu trumpai juos pristatė.
Bene linksmiausia šventės dalis buvo, kai užrištomis akimis teko ragauti kopūstą, morką, svogūną, obuolį, citriną, pomidorą. Kai kurie norėjo pabandyti keletą kartų.
Pagrindinis šventės akcentas – margaspalvė klevo šaka. Nuo jos kiekvienas turėjo nusikabinti po lapelį, kuriame slypėjo prasmingi žodžiai ar palinkėjimai.
Šventės pabaigoje vaišinomės pačių išsikeptu obuolių pyragu.
Nors šventė švenčiama pirmą kartą, būtų džiugu, kad ji būtų prisiminta ir kitais metais, o vėliau taptų tradicine rudens švente.
Pradžia Apie mus Naujienos Kontaktai Pirmas Kontaktai Kompiuterinis langas Vilties erdvė Naujienos Pirmas puslapis Archyvas Rėmėjai Kontaktai Paštas Kontaktai Neįgaliesiems En Lt