Foto galerija

Tapkite rėmėju


,,Vilties erdvės“ komanda debiutavo neįgaliųjų sporte
Viešosios įstaigos ,,Vilties erdvė“ jaunuoliai birželio mėnesį porą dienų praleido Palangoje, Monciškių paraplegikų stovyklavietėje. Pagal neįgaliųjų socialinės integracijos projektą ,,Socialinė neįgaliųjų komunikacijos plėtra per sportinę saviraišką ,,Pienės pūkas 4“, buvo surengtos varžybos jaunuoliams su intelekto sutrikimais.
Organizatorius Kretingos Dienos veiklos centras, tęsdamas projekto „Pienės pūko“ idėją, jau 4 metus iš eilės į Monciškes sukviečia jau partneriais tapusius Šilutės, Klaipėdos, Kretingos, bei Gargždų neįgaliųjų sportines komandas, šiemet buvo pakviesti ir mažeikiškiai bei Panevėžio komanda.
Komandos ,,Vilties erdvė“ dešimt narių į neįgaliųjų sportines varžybas lydėjo du socialiniai darbuotojai. Dvi dienas trukusiame renginyje jaunuoliai savo jėgas išbandė individualiose (šaškių varžybos, kamuolio metimas nuo baudų linijos į krepšį, šuolis į tolį iš vietos) ir komandinėse (kamuolio sviedimo, smiginio, estafetinėse, orientacinėse, dėlionės rinkimo) rungtyse. Komandinėse varžybose kamuolio sviedimo rungtyje mažeikiškiai laimėjo antrą, o dėlionės rungtyje - net pirmą vietą.
Ne tik sportavome. Teminiame vakare „Sportas – viena mano bendravimo formų“ komandos pristatė namų darbus, pakvietė draugystės žaidimams, renginys baigėsi vakarone prie laužo.
Jaunuoliai buvo labai patenkinti dalyvavimu šiose sportinėse varžybose, nes drauge susirado ir daug naujų draugų.
Pradžia Apie mus Naujienos Kontaktai Pirmas Kontaktai Kompiuterinis langas Vilties erdvė Naujienos Pirmas puslapis Archyvas Rėmėjai Kontaktai Paštas Kontaktai Neįgaliesiems En Lt