Foto galerija

Tapkite rėmėju


Organizuoja Kalėdines darbų parodas
Kaip ir kiekvienais metais, prieš šventesVšĮ ,,Vilties erdvė“ organizuoja Kalėdinių darbų parodas. Parodose bus galima ne tik pasigrožėti neįgaliųjų darbo gaminiais, medžio ir floristikos dirbiniais, nėriniais – siuviniais, atvirukais bei įvairiais Kalėdiniais suvenyrais, bet ir jų įsigyti.
Rudenėlio šventė
VšĮ „Vilties erdvė“ Specialiųjų dirbtuvių lankytojams spalio 21 d. tapo išskirtiniu, šventišku penktadieniu. Įstaigos lankytojai bei darbuotojai džiaugėsi sulaukę „Rudenėlio šventės“, kuriai visi su nekantrumu ruošėsi visą savaitę. Neįgalieji iš įvairiaspalvių medžių lapų, kaštonų, gilių, šermukšnio uogų ir šakelių, daržovių, vaisių gamino dekoracijas ir papuošimus. Ši bendra veikla atskleidė daugelio Specialiųjų dirbtuvių lankytojų gebėjimą kurti bei lavinti tarpusavio bendravimo įgūdžius. 
Šventė „Tau, Vilniau!“
Po pertraukos į Lietuvos sostinę socialinės apsaugos ir darbo ministro Donato Jankausko iniciatyva sugrįžo šventė „Tau, Vilniau!“ – respublikinė neįgaliųjų darbų paroda – mugė ir koncertas. Rugsėjo 4 dieną Vilniuje, Katedros aikštėje, šurmuliuojant „Sostinės dienoms“, šventėje dalyvavo ir viešosios įstaigos „Vilties erdvė“ Specialiųjų dirbtuvių lankytojai.

„Vasaros palydos 2011“
Šių metų rugsėjo 2 dieną VšĮ „Vilties erdvė“ Gyvenimo namų kiemelyje vyko tradicinė „Vasaros palydų“ šventė. Nors ruduo toks metų laikas, kurį sunku prognozuoti, šventės metu saulutė  visus dar lepino savo spinduliais bei rudeniška šiluma.

Baigėsi dvejus metus trukęs neįgaliųjų mokymas

VšĮ „Vilties erdvė“ 2011 m. birželio 27 d. baigė įgyvendinti projekto „Proto negalios asmenų aktyvinimas ir motyvacijos darbinei veiklai skatinimas, taikant kompetentingą ir motyvuotą specialistų paramą bei nuoseklų tarpininkavimą darbo vietoje“  1.2.3. veiklą neįgaliųjų mokymas pagal įstaigoje parengtas ir LDRMT užregistruotas neformaliojo mokymo programas. Dvejus metus pagal virtuvės pagalbinių darbuotojų bei staliaus padėjėjų neformaliojo mokymo programas mokėsi 8 neįgalieji.

Žvejų varžybos „Karpynė 2011“
2011 m. birželio pirmą penktadienį  VšĮ „Vilties erdvė“ lankytojai dalyvavo tradiciniame  žvejybos renginyje, kurį jau 11 metų organizuoja anekdotų karalius - Raimondas Šilanskas.
Šį kartą renginys „Karpynė 2011“ vyko kaimo turizmo sodyboje „Karpynė“. 
Išvyka į A. Stankaus kalvę - studiją
2011 m. gegužės 18 d. VšĮ „Vilties erdvė“ Specialiųjų dirbtuvių lankytojai lankėsi        A. Stankaus ir jo sūnų, Martyno ir Mindaugo, kalvėje – studijoje. 
Kvietimas į kvalifikacijos kėlimo mokymus
VšĮ  „Vilties erdvė“ kviečia socialinius darbuotojus dalyvauti kvalifikacijos kėlimo mokymuose.
Velykinės darbų parodos
VšĮ ,,Vilties erdvė“  tradiciškai organizuoja Velykinių darbų parodas, kuriose bus eksponuojami siuviniai, nėriniai, medžio ir floristikos dirbiniai bei įvairūs Velykiniai suvenyrai.
Kovo 8-oji diena: Tarptautinė moters diena ir Užgavėnės
Šiais metais kovo 8 dieną Lietuvoje buvo švenčiamos dvi šventės: tarptautinė moters diena ir Užgavėnės.
Moters dienos proga VšĮ „Vilties erdvė“ specialiųjų dirbtuvių vaikinai pasveikino visas merginas ir moteris, padovanodami joms artėjantį pavasarį simbolizuojančias gėles – tulpes. Taip pat lankytojai tradiciškai paminėjo ir Užgavėnes.


Kaziuko mugė
Kovo 4 d. VšĮ „Vilties erdvė“ Specialiųjų dirbtuvių lankytojai dalyvavo  Mažeikių rajono Tirkšlių vidurinės mokyklos organizuojamame žemaičių amatų ir menų jomarke bei tą pačią dieną dalyvavo ir Mažeikių Pavasario vidurinės mokyklos rengiamoje tradicinėje Kaziuko mugėje.
Šv. Valentino diena
Šv. Valentino diena - meilės ir įsimylėjusiųjų šventė. Vasario 14 dieną  žmonės sveikina savo mylimuosius bei draugus. VšĮ „Vilties erdvė“ Specialiųjų dirbtuvių lankytojai su meilės diena nepamiršo pasveikinti ir vienas kito.
VšĮ „Vilties erdvė“ Gyvenimo namuose 2011 m. vasario 11 d. lankėsi LR Socialinės apsaugos ir darbo ministras Donatas Jankauskas

2011 m. vasario 11 d. lankėsi LR Socialinės apsaugos ir darbo ministras Donatas Jankauskas, viceministras Dalius Bitaitis ir kiti svečiai. Svečius lydėjo rajono Socialinės paramos skyriaus vedėja Aldona Gagienė.

Sutinkant Naujuosius metus...

Naujieji metai – tai lyg naujos pradžios pradžia, naujas ir švarus lapas, kurį kiekvienas atverčiam sulaukę šios šventės.

 

Paskutiniąją metų dieną VšĮ „Vilties erdvė“ Specialiųjų dirbtuvių lankytojai džiaugsmingai pasitiko Naujuosius metus.

 

Kalėdinių darbelių parodos

Kaip ir kiekvienais metais VšĮ ,,Vilties erdvė“ organizuoja Kalėdinių darbelių parodėles, kuriose bus eksponuojami siuviniai, nėriniai, medžio ir floristikos dirbiniai bei įvairūs Kalėdiniai suvenyrai.

Pradžia Apie mus Naujienos Kontaktai Pirmas Kontaktai Kompiuterinis langas Vilties erdvė Naujienos Pirmas puslapis Archyvas Rėmėjai Kontaktai Paštas Kontaktai Neįgaliesiems En Lt